KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14886125
nr 1488 6125
Erik Viktorson
(f. 1912), Sverige
Röd gård. Signerad, blandteknik, daterad -92. Bildmått: 9x13 cm
Erik Viktorson, svensk målare född 1912.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 september 2022
kl 20:02:02
4/9 15:39:01